Ukrainian English Polish Russian

Перелік основних заходів, які будуть проводитись з 23 по 29 травня 2011 року у містах і районах області

Загальнообласні заходи

24.05
11.00

Сумська обласна рада (каб. 38  ІІІ поверх – зал засідань обласної ради).
Засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, туризму, спорту та молодіжної політики з порядком денним:
1. Про розгляд звернення громадських організацій Сумської області щодо проведення конкурсу проектів програм, розроблених громадськими організаціями стосовно дітей, молоді, жінок та сім’ї при управлінні у справах сім’ї, дітей і молодіоблдержадміністрації.
2. Інші питання.

25.05
10.00

Сумська обласна рада.
Загальні збори депутатів обласної ради по попередньому розгляду питань порядку денного шостої сесії обласної ради (малий сесійний зал обласної ради).

25.05
12.30

Сумська обласна рада.
Засідання депутатських фракцій обласної ради по попередньому розгляду питань порядку денного шостої сесії обласної ради  (при необхідності – за окремим графіком).

25.05
14.00

Сумська обласна рада.
Засідання постійних комісій обласної ради по попередньому розгляду питань порядку денного  шостої сесії обласної ради (при необхідності – за окремим графіком).

25.05
15.00

Сумська обласна рада.
Засідання погоджувальної ради депутатських груп і фракцій обласної ради по попередньому розгляду питань порядку денного шостої сесії обласної ради (кабінет голови обласної ради).

25.05
16.00

Сумська обласна рада.
Засідання президії обласної ради по попередньому розгляду питань порядку денного шостої  сесії обласної ради (каб. 38 ІІІ поверх– зал засідань обласної ради).

27.05
10.00

Сумська обласна рада.
Початок пленарного засідання шостої сесії обласної ради з порядком денним:
1. Про звіт голови обласної державної адміністрації про виконання програми економічного та соціального розвитку області, обласного бюджету і делегованих обласною радою повноважень у 2010 році.
2. Про програму розвитку агропромислового комплексу Сумської області на період до 2015 року.
3.Інші питання.

Сесії міських і районних рад

25.05
10.00

Сесія Конотопської міської ради з порядком денним:
1.Про стан реалізації в місті державної політики у сфері дошкільної освіти.
2.Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за І квартал 2011 року.
3. Інші питання.

25.05
10.00

Сесія Путивльської районної ради з порядком денним:
1. Про обрання заступника голови районної ради.
2. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2011 року.
3. Інші питання.

27.05
15.00

Сесія Лебединської міської ради з порядком денним (Лебединське медичне училище):
1. «Про хід виконання комплексної програми профілактики правопорушень на 2008-2011 роки».
2. Земельні питання.
3. Інші питання.

Засідання президій районних рад

24.05
14.00

Засідання президії Путивльської районної ради по попередньому розгляду проектів рішень, внесених на чергову сесію районної ради.

Засідання постійних комісій

23.05
14.00

Охтирська міська рада.
Засідання постійної комісії міської ради з питань гуманітарної політики, місцевого самоврядування та депутатської етики з порядком денним:
1.Про розвиток сімейних форм виховання сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування в місті. 
2.Про підготовку до проведення оздоровчої компанії «Літо-2011».

23.05
15.00

Охтирська міська рада.
Засідання постійної комісії міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства міської ради з питань попереднього розгляду проектів рішень, внесених на чергову сесію міської ради.

23-24.05
10.00

Путивльська районна рада.
Засідання постійних комісій районної ради з питань попереднього розгляду проектів рішень, внесених на чергову сесію районної ради.

23 -24.05

Лебединська міська рада.
Засідання постійних комісій міської ради по попередньому розгляду питань, які вносяться на чергову сесію міської ради.

24.05
13.00

Охтирська міська рада.
Засідання постійної комісії міської ради з питань містобудування, регулюван-ня земельних відносин та охорони навколишнього середовища з порядком денним:
1. Регулювання земельних відносин.
2. Інші питання

24.05
15.00                     

Конотопська  міська рада.
Засідання постійних комісій міської ради по попередньому розгляду проектів рішень, внесених на чергову сесію міської ради (за окремим графіком).

24.05
16.00

Конотопська  міська рада.
Спільне засідання постійних комісій по попередньому розгляду проектів рішень, внесених на чергову сесію міської ради.

25.05
09.00

Охтирська міська рада.
Засідання постійної комісії міської ради з питань правової політики, місцевого самоврядування та депутатської етики з порядком денним:
1. Про затвердження Положення про управління праці та соціального захисту населення Охтирської міської ради в новій редакції та структури управління.
2. Звіт про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органа-ми Охтирської міської ради за 2010 рік.

26.05
10.00

Охтирська районна рада.
Засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, планування, ринкових реформ по попередньому розгляду питань порядку денного чергової сесії районної ради.

27.05
10.00

Сумська районна рада.
Спільне засідання постійних комісій з питань соціального та економічного розвитку планування, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю та з питань законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, депутатської етики та регламенту з порядком денним:
1. Про внесення змін до районного бюджету на 2011 рік.
2. Про затвердження звіту про  виконання районного  бюджету за 1 квартал 2011 року.
3. Інші питання.

Сесії сільських, селищних, міських рад

23.05
08.00

Лебединський район.
Сесія Курганської сільської ради з порядком денним:
1. Про надання та вилучення земельних ділянок.
2. Інші питання.

23.05
08.00

Середино-Будський район.
Сесія Стягайлівської  сільської ради з порядком денним:
1. Про внесення змін до сільського бюджету на 2011 рік.
2. Інші питання.

23.05
10.00

Глухівський район.
Сесія Привільської сільської ради з порядком денним: 1.Про роботу закладів культури на території сільської ради. 2. Інші питання.

23 -27.05.

Конотопський район.
Тур сесій сільських (селищної) рад з порядком денним:
1.Про надання згоди на прийняття автомобілів швидкої медичної допомоги, санітарних автомобілів та автомобілів спеціалізованих для надання медичної допомоги, з комунальної власності відповідних сільських (селищної) рад до спільної власності територіальних громад сіл, селища Конотопського району.
2.Інші питання.

24.05
10.00

Глухівський район.
Сесія Землянківської сільської ради з порядком денним:
1. Про санітарний стан та заходи по благоустрою населених пунктів сільської ради.
2. Інші питання.

24.05
10.00

Глухівський район.
Сесія Уланівської сільської ради з порядком денним:
1. Про підготовку організацій та установ, розташованих на території сільської ради до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 рр.
2. Інші питання.

24.05
09.00

Глухівський район.
Сесія Шевченківської сільської ради з порядком денним:
1. Про хід виконання комплексної програми «Турбота» на території сільської ради.
2. Інші питання.

24.05
14.00

Тростянецький район.
Сесія Гребениківської сільської ради з порядком денним:
1. Про заключення договорів на не успадковані земельні частки (паї).
2. Про внесення змін до складу виконавчого комітету сільської ради.
3. Інші питання.

25.05
10.00

Кролевецький район.
Сесія Кролевецької міської ради з порядком денним:
1. Про внесення змін до міського бюджету 2011 року.
2. Інші питання.

25.05
10.00

Тростянецький район.
Сесія Тростянецької міської ради з порядком денним:
1. Про затвердження Програми по проведенню підготовчих робіт до Всеукраїнського перепису населення 2012 року у м. Тростянець.
2. Про затвердження Програми про впорядкування та вдосконалення містобудівної та землевпорядної документації м. Тростянець.
3.  Інші питання.

25.05.
14.00

Липоводолинський район.
Сесія Калінінської сільської ради з порядком денним:
1. Про роботу дитячого садка до проведення літнього оздоровлення дітей.
2. Про дотримання земельного законодавства на території сільської ради
3. Інші питання.

25.05
14.30

Глухівський район.
Сесія Уздицької сільської ради з порядком денним:
1. Про хід виконання комплексної програми «Здоров’я нації»  на території сільської ради.
2. Інші питання.

25.05.
15.00

Лебединський район.
Сесія Гринцівської сільської ради з порядком денним:
1. Про хід виконання на території сільської ради районної програми  “Молодь Лебединщини”.
2. Інші питання.

25.05
15.00

Охтирський район.
Сесія Бакирівської сільської ради з порядком денним:
1.Про закриття Бакирівської ЗОШ І ст.
2. Інші питання.

26.05
10.00

Білопільський  район.
Сесія Білопільської міської ради з порядком денним:
1. Про виконання міського бюджету за І квартал 2011 року.
2. Земельні питання.
3. Інші питання.

26.05
10.00

Глухівський район.
Сесія Обложківської сільської ради з порядком денним:
1. Про хід виконання комплексної програми «Здоров’я нації» в частині медичного обслуговування населення сільської ради.
2. Інші питання.

26.05
10.00

Путивльський район.
Сесія Зінівської сільської ради з порядком денним:
1.Звіт про виконання сільського бюджету за І квартал 2011 року.
2. Інші питання.

26.05
14.00

Глухівський район.
Сесія Ходинської сільської ради з порядком денним: 1.Про хід виконання комплексної програми охорони навколишнього природного середовища до 2015 року на території сільської ради. 2. Інші питання.

26.05.
14.00

Лебединський район.
Сесія Ворожбянської  сільської ради з порядком денним:
1. Про благоустрій населених пунктів сільської ради.
2. Інші питання.

26.05
14.00

Сумський район.
Сесія Миколаївської сільськї ради з порядком денним:
1. Земельні питання
2. Інші питання.

27.05.
14.00

Білопільський  район.
Сесія Жовтневої селищної ради з порядком денним:
1. Про внесення змін до селищного бюджету на 2011 рік.
2. Земельні питання.
3. Інші питання.

27.05
16.00

Глухівський район.
Сесія Сопицької сільської ради з порядком денним:
1. Про хід виконання сільської програми подолання дитячої безпритульності та бездоглядності на території сільської ради.
2. Інші питання.

27.05
14.00

Глухівський район.
Сесія Баницької сільської ради з порядком денним:
1. Про хід виконання комплексної програми «Здоров’я нації»  на території сільської ради.
2. Інші питання.

Навчання, семінари, засідання

23.05
09.00

Великописарівська районна рада.
Навчання працівників виконавчого апарату районної ради з питання:  
Про Закон України «Про доступ до публічної інформації».

23.05
10.00

Краснопільська районна рада.
День контролю при голові районної ради на території Осоївської сільської ради на тему:
Про хід виконання програми «Сільська криниця» на території В.Бобрицької та М.Рибицької сільських рад.

23.05
10.00

Середино-Будська районна рада.
Навчання працівників виконавчого апарату районної ради з питання: «Про вивчення основних положень проекту Закону України  «Про засади запобігання і протидії корупції в Україні».

25.05
11.00

Ямпільська районна рада.
Виїзний районний семінар – навчання для міськселсільголів та секретарів міськселсільрад на базі Ямпільської центральної районної  бібліотеки на тему: „Пункти доступу громадян до офіційної інформації: можливості ефективного використання офіційних електронних джерел в Україні”.

25.05

Середино-Будська районна рада.
Виїзд працівників виконавчого апарату районної ради в Ромашківську сільську раду з метою надання методичної та практичної допомоги з питань діловодства та контролю за виконанням рішень районної ради.

26.05
16.00

Ямпільська районна рада.
Навчання працівників виконавчого апарату районної ради з порядком денним „Про основні положення Закону України „Про відпустки”.

26.05
16.00

Роменська  міська рада.
Навчання посадових осіб місцевого самоврядування з питання:  
Про обговорення положень Закону України «Про доступ до публічної інформації».

27.05
10.00

Краснопільська районна рада.
Семінар секретарів сільських і селищних рад з порядком денним:
1. Про стан роботи адмінкомісій при сільських, селищних радах та нові вимоги щодо забезпечення виконання ними своїх повноважень.
2. Інші питання.

Інформаційні дні, дні району (міста, села)

26.05

Єдиний інформаційний день в сільських та селищних радах на тему:
Державна політика в питанні захисту дітей.

Громадсько-політичні заходи

27.05
15.00

м. Ромни.
Прийом Делегації Представництва Європейського Союзу та представників країн-членів Європейського Союзу в рамках відзначення Дня Європи.

Прийом громадян з особистих питань депутатами обласної ради:

23.05
10-14.00

Ребенком І.М. у приміщенні Сумської обласної ради (каб.41 праворуч)

23.05
17.00

Васильєвим А.В. у приміщенні СумДУ (каб.Г. 301) м.Суми.

24.05.
10.00

Цупром О.М. у приміщенні Роменської районної ради.

24.05.

Картавим О.О. у приміщенні Конотопської районної ради.

26.05
11.00

Коноваловим О.О. у приміщенні Ямпільської районної ради.

26.05
10.00

Полілуєм М.В. у приміщенні Івотської сільської ради Шосткинського району

26.05.
13.00

Доляром Г.Я. у приміщенні Конотопської міської ради (кімн. 415)

26.05
14.00

Мельником В.І. в приміщенні контори ЗАТ «Маяк» с. Боромля Тростянецького району.

27.05
10.00

Бистрицьким М.Я. у приміщенні Липоводолинської районної ради.

27.05.
10.00

Телющенком І.Ф. у приміщенні Роменської районної ради.

27.05.
10-12.00

Єрмаком О.М. у приміщенні громадської приймальні у м.Охтирка,          вул. Гончаренка,1.

27.05
11.00

Богдановою І.В. у приміщенні Ямпільської районної ради.

Культурно-масові заходи

24.05

Міста та райони області.
Заходи з нагоди  Дня слов’янської писемності і культури.                                             

25.05
20.15

м.Суми. Стадіон «Ювілейний».
Фінал розіграшу Кубку України з футболу між командами:  «Динамо» (Київ) – «Шахтар» (Донецьк).

27.05

Міста та райони області.
Свято останнього дзвоника.

28.05

Міста та райони області.
Заходи з нагоди  Дня Європи.

28.05
11.00

м.Суми (площа Театральна).
Урочисте відкриття святкування Дня Європи.

28.05
18-19.30

м.Суми (обласна філармонія).
Концертна порграма для представників країн-членів ЄС.

28.05

Міста та райони області.
Випускні вечори.

29.05
11.00

Тростянецький район.
Районне свято «Дні П.І.Чайковського в Тростянці».

29.05

Міста та райони області.
Заходи з нагоди  Дня хіміка.

Протягом місяця

м.Глухів.
Всеукраїнський захід «Спорт для всіх – спільна турбота».

Відділ організаційного забезпечення
діяльності ради виконавчого апарату обласної ради

Останнє оновлення на Понеділок, 23 травня 2011, 07:30

Система Orphus

youtube twitter facebook vkontakte odnoklassniki

Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації»

Державна податкова адміністрація в Сумській області

Українське національне інформаційне агенство

Державний фонд сприяння місцевому самоврядуванню в Україні